Beyaz Eşya Servisi ☎️ 444 7069 ☎️ Yetkili Teknik ServisBeyaz Eşya Servisi ☎️ 444 7069 ☎️ Yetkili Teknik Servis Mersin Klima Servisi | ☎️ 444 7069 ☎️ Yetkili Teknik Servis
ÇAĞRI MERKEZİ ☎ 444 7069

Sosyal Medyada Biz}

TÜRKİYENİN EN YAYGIN SERVİS AĞINA SAHİP KURUMSAL BİR FİRMADIR
Beyaz Eşya Arıza Bakım Servisi Klima Arıza Bakım Montaj Servisi Kombi Arıza Bakım Servisi Buzdolabı Arıza Bakım Tamir Servisi Çamaşır Makinesi Arıza Tamir Servisi Bulaşık Makinesi Arıza Tamir Servisi Bize Ulaşın /24 Çağrı Merkezi Türkiyenin Heryerinden 444 7069 Bizi Arayın
SERVİS MERKEZİ 444 7069

Mersin Klima Servisi

Mersin Klima Servisi

Mersin Klima Servisi

Mersin Klima Servisi Olarak Klima servisi ve Kombi servisi hizmetimiz, Garantili parça değişimi ve uygun Fiyat Garantisi vermekte. Teknik Servis için Detayları arayıp öğrenebilirsiniz.

Mersin Klima servisi mersin’de olduğu gibi tüm şehirlerde klimanın satın alındığı andan itibaren montajını, bakımını, tamirini üstlenen bir hizmet çeşididir. Bu hizmeti veren firmalar klima montajı, teknik servisi, klima onarımı, klima demontaj, yer değişimi, gaz dolumu gibi klimayla ilgili her konuda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadırlar.

Firmaların sunduğu hizmet klima satın alındığında montajını yapmakla başlayarak her türlü onarımda, bakımda, arızada hatta başka bir yere taşınması veya sökülmesi gibi durumlarda da müşterinin yükünü hafifletmeyi amaçlamaktadır.

Mersin her semtinden ulaşılabilecek bu hizmet için pek çok alternatif de bulunmaktadır. Müşteriler profesyonel ekip ve kaliteli ekipmanlar ile ekonomik çözümler sunan firmalardan bütçesine, konumuna uyanı seçebilmektedirler.

Klimalar mevsim geçişleriyle beraber farklı hava koşulları ile karşılaşırlar.
Bu mevsim değişiklikleri klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden dolayı tıkanır. Bu durum sağlığınız ve ekonominiz için oldukça önemlidir.

Mersin Klima Arıza Bakım Montaj Servisi

Klima Bakım Servisi
Batman Klima Servisi
Klima Servisi

Mersin Klima Servis Merkezi

Kurulan sistemlerde meydana gelebilecek arızaları önlemek, sistem performansının düşme şansını veya hatanın ortaya çıkma ihtimalini azaltmak, sistemin ömrünü uzatmak ve daha verimli çalışmayı sağlamak amacı ile periyodik olarak sistemlerin koruyucu ve arıza bakımlarını yapan uzman bir bakım ekibi ile TSE-HYB yetki belgesi ile kesintisiz hizmet vermektedir.

Hijyenik Klima ve Havalandırma Sistemleri
• Merkezi Klima ve Soğutma Sistemleri,
• Buharlı Nemlendiriciler
• Fan-Coil Sistemleri
• Otomasyon Sistemleri
• Elektrik Panoları
• Otomatik Kontrol Saha Kontrol Ekipmanları
• Frekans Konvertörlü Sistemler
• Hepa ve Diğer Filtre Değişimleri
• Bakım Öncesi ve Sonrası Raporlama
• Konusunda Uzman Bakım Ekibi ile Hızlı ve Etkin Müdahale

Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez klima bakımı yapılması son derece önemlidir.
Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşecek, enerji sarfiyatı artacaktır.

Klima Bakımı Ne zaman Yapılmalı

Hem yaz sıcaklarından hem de kış soğuğundan koruyan bir cihaz olarak özellikle evlerde konfor sağlayan klimaların düzenli olarak bakımlarını gerçekleştirmeniz cihazın daha uzun süreli kullanılabilmesi bakımından büyük bir önem taşır.

20 Nisan 2021
95 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonSERVİS DESTEĞİ İÇİN TIKLA ARA