Beyaz Eşya Servisi ☎️ 444 7069 ☎️ Yetkili Teknik ServisBeyaz Eşya Servisi ☎️ 444 7069 ☎️ Yetkili Teknik Servis Beyaz Eşya Servisi | Beyaz Eşya Servisi ☎️ 444 7069 ☎️ Yetkili Teknik Servis
ÇAĞRI MERKEZİ ☎ 444 7069

Sosyal Medyada Biz}

TÜRKİYENİN EN YAYGIN SERVİS AĞINA SAHİP KURUMSAL BİR FİRMADIR
Beyaz Eşya Arıza Bakım Servisi Klima Arıza Bakım Montaj Servisi Kombi Arıza Bakım Servisi Buzdolabı Arıza Bakım Tamir Servisi Çamaşır Makinesi Arıza Tamir Servisi Bulaşık Makinesi Arıza Tamir Servisi Bize Ulaşın /24 Çağrı Merkezi Türkiyenin Heryerinden 444 7069 Bizi Arayın
SERVİS MERKEZİ 444 7069

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi

BEYAZ EŞYA KOMBİ KLİMA SERVİS HİZMETLERİ

1992 yılında kurulan servisimiz tamamen müşterilerin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Servisimiz teknolojinin gelişmesiyle beraber en teknolojik araç ve cihazlarla beraber değerli müşterilerimizin her türlü arıza, kurulum vs. servis ihtiyaçlarına doğru teşhis ile yanıt vermektedir. Alanında uzman yıkama, soğutma, ısıtma, montaj uzmanı teknisyenlerimiz doğru teşhisle arızaya müdahale ederek müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması için haftanın 7 günü şevkle çalışmaktadırlar. Değerli müşterilerimizin her türlü soru ve görüşleri için 7/24 hizmet veren teknik bilgiye sahip çağrı merkezi personelimiz sizlerin devamlı yanındadır. Servisimiz teknolojiyi yakından takip ederek teknisyenlerimize bu doğrultuda eğitim vererek sizlere daha faydalı olarak sonuç ve çözüm odaklı hizmet sağlamaktadırlar.

Servisimiz sosyal hayatı kolaylaştırmak amaçlı tasarlanmış beyaz eşyaların herhangi bir durumunda sizleri mağdur etmemek için aynı gün servis imkanı sunmaktadır. Parça değişmesi durumunda değişen parçaya 1 yıl garanti vermektedir. Servis olarak ilkemiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ülkemiz için hizmet sektöründe rol alarak başarılı işlere imza atmaktır. Rekabetin çok olduğu servis sektöründe değerli müşterilerimize hizmet kalitesini en üst düzeye taşıyarak rakip firmalar arasından sıyrılarak zirveye oturmaktır.

1992 yılında İstanbul’da kurulan firmamız saygıdeğer müşterilerimiz sayesinde günden güne büyüyerek 45 il 189 ilçede faaliyet göstererek halkımız ve ülkemiz için hizmet göstermektedir. Kaliteli hizmet herkesin hakkıdır.

Teknoloji ve tasarımı hizmetle buluşturduk

05 Haziran 2021
24 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonSERVİS DESTEĞİ İÇİN TIKLA ARA