Beyaz Eşya Servisi ☎️ 444 7069 ☎️ Yetkili Teknik ServisBeyaz Eşya Servisi ☎️ 444 7069 ☎️ Yetkili Teknik Servis Konya Ariston Servisi | ☎️ 444 7069☎️ Yetkili Teknik Servis
ÇAĞRI MERKEZİ ☎ 444 7069

Sosyal Medyada Biz}

TÜRKİYENİN EN YAYGIN SERVİS AĞINA SAHİP KURUMSAL BİR FİRMADIR
Beyaz Eşya Arıza Bakım Servisi Klima Arıza Bakım Montaj Servisi Kombi Arıza Bakım Servisi Buzdolabı Arıza Bakım Tamir Servisi Çamaşır Makinesi Arıza Tamir Servisi Bulaşık Makinesi Arıza Tamir Servisi Bize Ulaşın /24 Çağrı Merkezi Türkiyenin Heryerinden 444 7069 Bizi Arayın
SERVİS MERKEZİ 444 7069

Konya Ariston Servisi

Konya Ariston Servisi

Konya Ariston Servisi

Konya Ariston Servisi Olarak Ariston buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın ve benzeri beyaz eşya servisi hizmetinden yararlanmak için adres bilgilerinizi ve cihazın model bilgisinizi servisimize ulaştırmanız gerekmektedir.

Maksimum 48 saat içerisinde Konya Ariston Servisi adresinize ulaşmaktadır. İlgili ürünün onarımlarını gerçekleştirerek ürünü çalışır hale getirmektedir. Konya Ariston Servis merkezine ulaşmak için 444 7069 numaralı çağrı hattını arayarak durumu sorgulaması yaptırabilirsiniz.

istanbul beyaz eşya servisi
Konya Ariston Servisi

Konya Ariston Servisi Genel Çağrı Merkezi

Ariston Servisi Konya’nın tüm bölgelerine hizmet sunmaktadır. Cihazın onarımını en kısa süre içerisinde tamamlayarak kullanıma hazır hale getirmektedir. Konya Ariston Servisi haftanın yedi günü adresinize servis personeli yönlendirmektedir.

Arızalı ürünü öncelikle adresinizden teslim alarak en yakın şubemize aktarmaktayız. Sonraki aşamada ise; ürünün gerekli testlerini sağlayarak ürünün onarımı için yeni bir aşama başlatmaktayız. Onarım esnasında ilgili ürüne gerekli testler yaptıktan sonra ürünü kullanıma hazır hale getirmekteyiz.

Tüm aşamalar hakkında tarafınıza E-Posta, SMS ve çağrı merkezi aracılığıyla bilgilendirerek ürünün tahmini teslim süresi hakkında da bilgi sunmaktayız. Bize ulaşmak için 444 7069 numaralı Ariston Teknik Servis numarasını arayarak aynı gün içerisinde servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Konya Ariston Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

21 Nisan 2021
267 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonSERVİS DESTEĞİ İÇİN TIKLA ARA